szukaj

Shopping cart
0,00 zł

D1080 – AUTOMAT WYDAJĄCY WSZECHSTRONNEGO ZASTOSOWANIA

 

Automaty vendingowe

Automat D1080 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do D1080 różnych produktów. Oparty na zasadzie obrotowego bębna, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu D1080, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat L40S lub D540S.

Funkcja regulacji komór produktu

Imponującą ładowność urządzenia uzyskujemy, dzięki funkcji regulacji komór na szerokość i wysokość, w 9 konfiguracjach. Półki mogą posiadać różną wielkość. Łatwa zmiana ustawień pozwala na każdorazowe dostosowanie pojemności automatu do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych.

3 opcje załadunku produktów

Automat posiada 3 opcje ładowania produktów do wyboru.

  1. W pierwszej, załadunek następuje przez otwarte drzwi. To idealne rozwiązanie w przypadku uzupełniania dużych ilości produktów tego samego typu.
  2. Druga opcja polecana jest dla artykułów różnego rodzaju, ładowanych przez klapki w drzwiach automatu.
  3. Ostatni sposób to innowacyjny system skanowania bębna, który automatycznie wykrywa miejsca w które zostały załadowane produkty do maszyny, co znacząco skraca czas ładowania.