szukaj

Shopping cart
0,00 zł

Spodnie robocze, spodnie typu ogrodniczki i kombinezony ochronne to nieodłączny element ubioru podczas wykonywania jakiejkolwiek pracy.
W ofercie spodni do pracy posiadamy modele do użytku latem ale także wersje cieplejsze idalne na zimę lub zimniejsze dni.
Podobnie jak bluzy robocze producenci najczęściej do produkcji używają materiałów takich jak bawełna oraz mieszanki bawełny oraz tworzyw sztucznych. Spodnie ochronne do zastosowań, w których liczy się podwyższona wytrzymałość i trwałość są wzmacniane wstawkami z Cordury lub materiałów poliestrowych. Część modeli spodni posiada również specjalne kieszonki wszywane na kolanach, do których można włożyć ochraniacze kolan.

Dobre spodnie robocze to nie tylko wysoka jakość materiałów użytych do ich produkcji ale także przemyślana konstrukcja i design. Dodatkowe kieszenie, otwory poprawiające wentylacje spodni, a także odporne na spieranie kolory – to właśnie wyznacznik spodni stworzonych do pracy.

W naszej ofercie znajdziesz spodnie robocze do każdego rodzaju pracy. Również takie, które posiadają dodatkowe elementy odblaskowe poprawiające Twoją widoczność.

Wyświetlanie 1–21 z 35 wyników