szukaj

Shopping cart
0,00 zł

 

 

CENTRUMBHP.PL
43-300 Bielsko-Biała
ul. Krakowska 60
tel. (33) 829-04-44
fax. (33) 829-03-58
biuro@centrumbhp.pl

Poniedziałek
7:00 - 17:00
Wtorek
7:00 - 17:00
Środa
7:00 - 17:00
Czwartek
7:00 - 17:00
Piątek
7:00 - 17:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte

 

 

CENTRUMBHP.PL - drugi punkt
43-300 Bielsko-Biała
ul. Kustronia 30
tel. +48 604-247-706
fax. (33) 814-68-55
biuro@centrumbhp.pl

Poniedziałek
7:00 - 16:00
Wtorek
7:00 - 16:00
Środa
7:00 - 16:00
Czwartek
7:00 - 16:00
Piątek
7:00 - 16:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte

Biuro / obsługa Klienta
Katarzyna Kluka
mob. 782-666-666
katarzyna@centrumbhp.pl

Przedstawiciel handlowy
Dawid Ceresini
mob. 781-222-333
dawid@centrumbhp.pl

Biuro / obsługa Klienta
Aleksandra Kratki
mob. 604-247-706
aleksandra@centrumbhp.pl

Magazyn
Damian Bogdanik
mob. 534 911 911

Area Menager
Adam Miernik
mob. 506-15-15-15
adam@centrumbhp.pl

Automaty Vendingowe
Marcin Wiśniewski
mob. 781-911-911
marcin@centrumbhp.pl

Ważna informacja dotycząca dojazdu do nas.

 

Zobacz jak do nas dojechać: Krakowska 60, Bielsko-Biała.

Zobacz jak do nas dojechać: Kustronia 30, Bielsko-Biała.